Ostatnie wiadomości:
Jak zdobyć certyfikt f gaz? - czwartek, 04 lipca 2024 15:45
Buty do biegania od Under Armour – czy warto? - środa, 19 czerwca 2024 18:15
Wskazówki, co robić w deszczowy dzień - czwartek, 06 czerwca 2024 16:05
Dieta Low IG – co to jest? - czwartek, 14 marca 2024 21:54
Zdrowe słodziki od Intenson - czy warto je polecić? - piątek, 24 listopada 2023 19:32
  • Załóż swoje konto!

Jak działa wszywka alkoholowa?

PDFDrukujEmail

 

 20220831214504 g860455de0bbbdea384a7b53fa3d3007ef78d3f51ee97570e70607ddd4f57b54fbe525a05713652990d8ff30820211ee0b1b6ef935f299b840c6b9200f9631427 640.jpg

 

Jak działa wszywka alkoholowa? Na czym polega zabieg wszycia esperalu? W jaki sposób działa esperal? Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, zapraszamy do lektury.

 

  1. Co to jest wszywka alkoholowa i jak działa?
  2. Bezpieczne wszycie Esperalu we Wrocławiu
  3. Ile kosztuje zabieg wszycia esperalu i na czym polega?

 

Masz problem z alkoholem i chcesz rozpocząć leczenie swojego uzależnienia? A może już się leczysz i szukasz dodatkowych rozwiązań, dzięki której uda Ci się łatwiej poradzić z nałogiem? Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie wszywka alkoholowa. Czym jest i jak działa? Ile kosztuje zabieg wszycia esperalu? Szczegóły na ten temat znajdziesz w poniższym artykule.

Co to jest wszywka alkoholowa i jak działa?

Czym jest wszywka alkoholowa? Otóż to nic innego jak swego rodzaju rodzaj farmakoterapii, który wykorzystuje się podczas leczenia osób uzależnionych od alkoholu. Wszywką alkoholową nazywa się implant wszywkowy w postaci tabletki z lekiem. Implant wszczepia się podskórnie i z reguły działa przez kilka, kilkanaście miesięcy, powolni uwalniając się do naszego krwioobiegu. Zadaniem wszywki alkoholowej w postaci tabletki leku Esperal jest zahamowanie rozkładu alkoholu w wątrobie.

Osoba mająca wszywkę alkoholową nie może pić alkoholu, gdyż zwykle wiąże się to ze skutkami ubocznymi. Do najczęstszych skutków picia alkoholu przez posiadaczy wszywek zalicza się ostre zapalenie trzustki, marskość wątroby, nudności, wymioty, niedociśnienie, zawroty głowy, zaczerwienienie twarzy, ból czy kołatanie serca. Kilka minut po wypiciu alkoholu uzależniony może czuć objawy, które są typowe dla kaca. Wspomniane symptomy mogą utrzymywać się od około 4 do 10 godzin. Zadaniem tej metody i występowania skutków ubocznych ma oczywiście skutecznie zniechęcić uzależnionego do sięgania po alkohol.

Bezpieczne wszycie Esperalu we Wrocławiu

Szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł otrzymać dyskretne wsparcie leczenia swojego uzależnienia oraz zrobić zabieg wszycia implantu wszywkowego? Profesjonalne zabiegi tego rodzaju prowadzi między innymi Alkotherapy z siedzibą we Wrocławiu. Na miejscu otrzymasz wsparcie i fachową pomoc od wykwalifikowanych specjalistów, którzy nie tylko mają wiedzę na temat wszywanego leku Esperal, ale i doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów wykonania wszywki alkoholowej. Nie zwlekaj i sprawdź ofertę już teraz, szczególnie jeśli szukasz dodatkowego wsparcia, które pomoże Ci w Twojej walce z chorobą alkoholową.

Ile kosztuje zabieg wszycia esperalu i na czym polega?

Ile kosztuje zabieg wszycia esperalu? Na przykład według informacji ze strony Alkotherapy.pl wszywka alkoholowa w tym miejscu kosztuje minimum 699 zł. Cena dotyczy podstawowego pakietu. Szczegóły na temat tego, co obejmuje konkretny pakiet, znajdziesz na wspomnianej wyżej stronie. Przed zabiegiem z pacjentem jest oczywiście przeprowadzany wywiad. Następnie otrzymuje on miejscowe znieczulenie. Wszywka alkoholowa jest wszywana w miejsce pod łopatką lub w pośladek. Samo nacięcie ma nie więcej niż 2-3 cm i to właśnie w nie aplikuje się lek esperal. Taki zabieg trwa około 30 minut.

Nie poleca się, aby po zabiegu wszycia wszywki alkoholowej, prowadzić samochód. Jest to spowodowane możliwością wystąpienia skutków ubocznych, związanych ze znieczuleniem miejscowym. Sam lek esperal nie wpływa w żaden sposób na zdolność prowadzenia samochodu.

Warto pamiętać, że lek esperal nie zmniejsza chęci spożycia alkoholu. Mimo to jest doskonałą opcją wspierającą leczenie alkoholowej choroby. Jak wspominaliśmy, wypicie alkoholu przy wszywce sprawia, że osoba uzależniona zaczyna zmagać się z szeregiem skutków ubocznych. To właśnie one mają zniechęcić pacjenta do tego, aby w przyszłości nie sięgał już po alkohol.

Wszycie Esperalu może przynieść świetne efekty, o ile tylko implantacja wszywki alkoholowej będzie połączona z przemyślanym leczeniem. Trzeba jednak pamiętać, że leczenie choroby alkoholowej jest czasochłonne. Osoby, które obawiają się tego, jak wygląda zabieg wszycia Esperalu mogą skontaktować się z kliniką, która ma doświadczenie w zabiegu implantacji Esperalu i zapytać o dodatkowe informacje. Na szczęście sama implantacja Esperalu nie jest skomplikowana, a z zabiegu wszycia Esperalu często korzystają osoby planujące odbyć kompleksowe leczenie alkoholizmu. Esperal Wrocław znacznie to ułatwia.

Przegląd prasy

Klikając pomagasz
Klikając pomagasz By pomóc potrzebującym, wystarczy jedno kliknięcie myszką.   Klikając w bannery na stronach poniżej pomagasz kupić jedzenie potrzebującym, ułatwiasz rehabilitację...

Artykuły

Piwniczka Ogrodowa - Przewodnik po Wybieraniu i Instalacji
Piwniczka Ogrodowa -... Piwniczka ogrodowa to praktyczne i tradycyjne rozwiązanie, które od wieków służy do przechowywania żywności i napojów. W dobie lodówek i zamrażarek, piwniczka ogrodowa nie straciła na...

Porady

Za sanatorium się płaci
Za sanatorium się płaci Nigdy w życiu nie byłam w sanatorium, ale teraz chciałabym się wybrać. Czy to prawda, że muszę płacić za zakwaterowanie i wyżywienie