Serwisy portalu

Cukrzyca - Kompendium wiedzy na temat tej przewlekłej choroby.

Teczynki - Grupa wsparcia dla osób współuzależnionych od alkoholu

Alkoholizm - Grupy wsparcia dla uzależnionych, czat wsparcia

Prawo - Prawo w pigułce, wiadomości, akty, przepisy

Akupresura - Medycyna naturalna w najlepszym wydaniu

Narkomania - Definicja, grupa wsparcia, porady, materiały

Praca - Portal poświęcony pracy: prawo pracy, artykuły, kodeks pracy, własna firma i.t.p.Znajdź nas w Google+

Reklama

Reklama
oferty pracy

Jakiej pracy szukasz?
zawód, stanowisko, słowo kluczowe

Gdzie?
miejscowość lub województwo


Oferty pracy
powered by Jobrapido
Online
Informacje
Kontakt
Polityka prywatności
O nas
Dołącz do nas
Reklama
Partnerzy

Migawki
Choroba w czapce niewidce. Hubert potrzebuje pomocy!

hubert_dluski.jpegJak długo choroba może być niewidoczna dla oczu? Okazuje się, że całe życie. A jakie spustoszenie sieje w organizmie i jak trudno ją pokonać, wie tylko jej właściciel. Tak jak w przypadku 8-letniego Huberta. Patrząc na zdjęcia - zdrowy chłopak. Chodzi do szkoły, do drugiej klasy. Zadaje mnóstwo pytań, jednak jedno zawsze pozostanie bez odpowiedzi - dlaczego nigdy nie będę taki, jak koledzy?

 

Czytaj całość
 

Witamy Państwa na Portalu akcjasos.pl
Apel o pomoc - Wojtuś Zarzycki potrzebuje pomocy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
29.11.2009.
Wojtuś urodził się z zastawkowym zwężeniem ujścia tętniczego, maluszka czeka więc kilka poważnych operacji. Rodzice niespełna rocznego chłopca zbierają krew, aby pomóc swojemu synkowi oraz dziesiątkom innych dzieci.


Ewa i Piotr Zarzyccy są rodzicami półrocznego Wojtusia, który urodził się z zastawkowym zwężeniem ujścia tętniczego. - Trudno opisać co dzieje się w naszych sercach, gdy pomyślimy o maleńkim serduszku naszego synka poddawanemu operacji – mówią rodzice Wojtusia. - Gdy na stole operacyjnym ma się znaleźć twoje dziecko, wiesz, że zrobisz dla niego wszystko. Okazuje się, że musimy poprosić innych ludzi, by ofiarowali cząstkę siebie, swoją krew. Nie prosimy o pieniądze, prosimy o dar, którego kupić się nie da! - wyjaśniają opiekunowie maluszka.

Lekarze z Poznańskiej Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej są w stanie pomóc Wojtusiowi, borykają się jednak z trudnościami w pozyskiwaniu krwi, niezbędnej do przeprowadzenia każdej operacji.

O życiodajny płyn jest niezwykle ciężko, dlatego rodzice malca apelują do wszystkich, którzy są skłonni udzielić im pomocy, o zgłoszenie się do najbliższego punktu krwiodawstwa i oddanie krwi ze wskazaniem ich synka: Wojciecha Zarzyckiego oraz szpitala: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego Klinika Kardiochirurgii Dziecięcej ul. Szpitalna 27/33, 60-572 Poznań.

Państwo Zarzyccy proszą także o przesłanie dokumentu stwierdzającego oddanie krwi na adres: ul. Żabikowska 62E/27, 62-030 Luboń lub na adres e-mailowy: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .

Zebrana krew będzie do dyspozycji szpitala i z pewnością pomoże Wojtusiowi oraz innym młodym pacjentom oddziału kardiochirurgii.

Kontakt do rodziców Wojtusia:

Ewa: tel. 662154049, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Piotr: tel. 604648361, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Poczta Wojtusiakowa :


Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Więcej na temat Wojtusia oraz zbiórki krwi pod adresem: www.wojtusiaki.pl.
Zmieniony ( 07.02.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Menu główne
StartItaka - zaginieniWszystkie artykułyLinkiSzukajApele o pomocForumPoradyO nasKontaktPartnerzyVideo
Nowości
Polecamy także
Reklama
Porady
Psycholog on-line
Jeśli przeżyłeś tragedię i nie wiesz, co ze sobą zrobić. Jeśli masz jakikolwiek problem, z którym nie potrafisz sobie poradzić. Jeśli stoisz przed podjęciem ważnej decyzji i chciałbyś lepiej poznać siebie i swoje potrzeby i upewnić się w obranym kierunku Twojego życia, napisz do naszego psychologa on-line


Porady naszego psychologa udzielane są bezpłatnie.
Popularne
Sondy
Czy potrafisz przyjmować pomoc ?