Ostatnie wiadomości:
  • Załóż swoje konto!

Wymarzona podróż poślubna – 2 kierunki, które pozwolą spełnić marzenia

PDFDrukujEmail

ca774149776eec93e1d0f337ed7d8b48

Podróż poślubna to swego rodzaju preludium do wspólnego życia, wybór jej kierunku stanowi zaś jedną z pierwszych podejmowanych wspólnie decyzji. Podróż ta pomoże odreagować stres i zmęczenie, spowodowane przygotowaniami do ślubu; pozwoli także nabrać sił na dalszą wspólną wędrówkę. Czyż życie nie przypomina bowiem nieustannej podróży? Jesteśmy przekonani, że jaka podróż poślubna, takie całe życie – nie warto zatem zdawać się na ślepy los lub zaprzątać sobie głowy planowaniem wyjazdu. Biuro podróży Carter pomoże spełnić pierwsze marzenie świeżo poślubionej pary.

 

1. O północy w Paryżu – spod ołtarza pod wieżę Eiffla

2. Razem nawet na koniec świata – podróż poślubna do Maroko

3. Dlaczego biuro podróży Carter?

O północy w Paryżu – spod ołtarza pod wieżę Eiffla

Romantyczne kadry (niczym z filmu Woody’ego Allena!), rozbrzmiewające dźwiękami muzyki klimatyczne uliczki, no i oczywiście piękna i majestatyczna wieża Eiffla – Paryż nie bez powodu nazywany jest miastem zakochanych. Brzmi jak banał, ale jest to wprost idealny kierunek na podróż poślubną. To propozycja dla par, które poszukują przesyconego romantyzmem i sztuką klimatu oraz miejsc, w których historia splata się z nowoczesnością.

Podczas pobytu w Paryżu nie sposób nie zwiedzić kilku najważniejszych punktów na turystycznej mapie miasta. Należy do nich jedno z najsłynniejszych muzeów na świecie – Luwr. To właśnie w jego gmachu można podziwiać dzieła sztuki takich artystów jak Rafael Santi, Rubens, Vermeer, czy Leonardo da Vinci.

Z Paryża nie można wrócić bez fotografii z wieżą Eiffla w tle. Ta majestatyczna budowla zapiera dech w piersiach, a widoki z jej tarasów są nie do przecenienia. Podziwianie osnutego magią Paryża w ramionach ukochanej osoby z tarasu widokowego wieży Eiffla to niezapomniane przeżycie.

Po zasmakowaniu piękna sztuki w murach muzeów warto nieco się odprężyć, oddając się rozrywkom. Tych w Paryżu nie brakuje, jednak najbardziej znaną jest Moulin Rouge – niegdyś nieco kontrowersyjny kabaret, słynący z tancerek, wykonujących śmiały jak na ówczesne czasy taniec. Dziś nadal można podziwiać wystawiane na deskach Moulin Rouge taneczne rewie.

Nie sposób choćby wspomnieć o wszystkich atrakcjach tego miasta. Niemniej jednak warto na własne oczy zobaczyć jego przepych, architekturę, obfitujące w dzieła sztuki muzea, klimatyczne knajpki i rozbrzmiewające muzyką i gwarem uliczki. 


Jeśli marzy wam się romantyczna podróż poślubna pod znakiem zwiedzania, to Paryż będzie doskonałym wyborem.
Biuro podróży https://carter.eu/ zorganizuje dla was wymarzony wyjazd, byście mogli bez przeszkód napawać się pięknem miasta. Dopełnieniem wyjazdu będzie pobyt w luksusowym hotelu, który zadba o komfort wypoczynku.

Pamiętajcie, że o północy w Paryżu dzieją się cuda!

 

Razem nawet na koniec świata – podróż poślubna do Maroko

Podróż poślubna to nie tylko romantyczne uniesienia – tych bowiem z pewnością wam nie zabraknie, niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie spędzicie swój miesiąc miodowy. Jeśli zatem marzy wam się ciepły wypoczynek pod błękitnym niebem ze szczyptą egzotyki, możecie zdecydować się na podróż poślubną do Marrakeszu. To miasto kojarzy się przede wszystkim z zachwycającą architekturą, urozmaiconą kolorowymi mozaikami, od których nie sposób oderwać wzroku. Łukowate wejścia, bogato zdobione sklepienia, dziedzińce z ogrodami – to wszystko robi niesamowite wrażenie. Zwłaszcza jeśli zatrzymacie się w hotelu, który swoją stylistyką doskonale wpisuje się w typowo marokański klimat. Atmosfera tego niezwykłego miejsca staje się wówczas niemal namacalna.

Nie sposób nie wspomnieć o jednej z największych atrakcji miasta – jest to targ gastronomiczny Dżemaa El-Fna, pełen lokalnych przysmaków i tętniący życiem do późnych godzin nocnych. Można tam podziwiać występy kuglarzy, zaklinaczy węży i innych artystów.

Warto również zwiedzić pałac El-Bahia; majestatyczny i zapierający dech w piersiach budynek zadziwia fuzją barw, mozaik i architektonicznych smaczków.

Kiedy już nasycicie oczy barwnymi mozaikami, możecie wybrać się na bezkresną marokańską pustynię.

Maroko to kraj, który obfituje w atrakcje turystyczne; muzea, mauzolea, meczety, pałace, targi, wąskie kolorowe uliczki – wszystko to zobaczycie na własne oczy, jeżeli zdecydujecie się na spędzenie swojego miesiąca miodowego właśnie tam. Jest to doskonały kierunek na podróż poślubną. Warto zobaczyć ten fragment świata (leżący wcale nie tak daleko od Europy) u boku ukochanej osoby. Taka podróż zbliży was do siebie i pozwoli nabrać sił i energii na pierwsze miesiące wspólnego życia.

Dlaczego biuro podróży Carter?

Podróż poślubna jest niemal równie ważna co sam ślub. Powinna zapewnić świeżo poślubionym małżonkom optymalne warunki do odpoczynku i cieszenia się swoją obecnością. Ważna jest dobra organizacja całego przedsięwzięcia, spokój i możliwość odreagowania całego przedślubnego napięcia. Istotny jest również kierunek podróży. Podczas dokonywania wyboru młodzi małżonkowie powinni ustalić, w jaki sposób chcą spędzać czas: czy wolą błogie lenistwo, czy też aktywny wypoczynek, a może intensywne zwiedzanie i podziwianie zabytków. Niezależnie od szerokości geograficznej będzie to z pewnością wyjątkowa podróż – jedyna taka w życiu. Warto zatem powierzyć jej organizację specjalistom. Biuro Carter jest najstarszym i największym biurem turystyki luksusowej w Polsce. Spełnia nawet najbardziej szalone marzenia młodych – by nową drogę życia rozpocząć od zapierającej dech w piersiach podróży.

 

Materiał zewnętrzny

 

Przegląd prasy

Klikając pomagasz
Klikając pomagasz By pomóc potrzebującym, wystarczy jedno kliknięcie myszką.   Klikając w bannery na stronach poniżej pomagasz kupić jedzenie potrzebującym, ułatwiasz rehabilitację...

Artykuły

W maju łagodniejsze zasady bezpieczeństwa – jeśli utrzyma się niski wskaźnik zakażeń. Sprawdź harmonogram zmian
W maju łagodniejsze zasady...   Ostatnie dni to znaczny spadek liczby zakażeń koronawirusem w Polsce. Wszystko za sprawą naszego odpowiedzialnego zachowania i coraz większej liczby zaszczepionych osób. Jeżeli trend...

Porady

Za sanatorium się płaci
Za sanatorium się płaci Nigdy w życiu nie byłam w sanatorium, ale teraz chciałabym się wybrać. Czy to prawda, że muszę płacić za zakwaterowanie i wyżywienie

Reklama

Partnerzy

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości